Product


Razer ABYSSUS V2 + Goliathus SMALL Speed Terra Mat Bundle

Herní set - myš a podložka. Herní podložka Razer Goliathus 2016 Speed Terra Edition pro dosažení maximální rychlosti skluzu, důraz na citlivost, matná povrchová úprava, gumová základna, maximální rychlosti skluzu velikost S. Myš disponuje citlivostí 1800 DPI, je drátová a k počítači ji připojíte pomocí USB. Doba odezvy je velmi nízká – 1 ms.

EAN: 8886419317647

Kategorie: Razer | Bundle

Herní myš Razer Abyssus

Herní optická myš Razer Abyssus 2000 má univerzální ergonomii určenou pro praváky i leváky. Pro své hráčské vášně ji tak může využít každý z nás. Myš vyniká svým originálním designem, kterému dominuje známé logo tříhlavého hada se zeleným podsvícením. Myš má rolovací kolečko a 3 programovatelná tlačítka – levé, střední a pravé. Všechna tlačítka i myš jsou vybavena vysoce citlivými senzory.

Maximální přesnost

Abyste byli při svých hrách úspěšní, musíte mít výdrž a taky správné vybavení. Tato myš je prostřednictvím optického snímače s rozlišením 1800 DPI schopna vysoce přesného míření. Navíc výrobce přichází s cloudovou technologií Synapse pro individuální nastavení vaší myši. Zde můžete ukládat a sdílet nastavení myši či dalších zařízení Razer. Podporována jsou i makra.

Kvalitní podložka

Goliathus 2016 Speed Terra dodá Vaší hře tu pravou atraktivitu a novou úroveň. Vyvinuta byla předními světovými hráči pro dosažení maximální rychlosti při pohybech a skluzu. S touto podložkou dosáhnete maximální rychlosti skluzu, okamžitou akceleraci při extrémní citlivosti. Poskytuje maximální pohodlí při zachování optimální tvrdosti a odolnosti. Její exkluzivní design s matnou povrchovou úpravou se bude skvěle vyjímat na každém stole. Gumová základna bude eliminovat vysmeknutí při akčních pohybech. Podložka je v provedení S a její rozměry činí270 x 215 x 3 mm.

/*marginTop: $(window).scrollTop() - offset.top + topPadding*/